Historie firmy

Historie založení společnosti OLEX-PRAHA s.r.o., sahá do minulého století a to do roku 1998.
První své roky společnost poskytovala služby v oblasti zahraničního obchodu s Ukrajinou a Ruskem. A také dovozem a vývozem různých průmyslových výrobků (většinou hutních výrobků) na zakázku.

Aktivní vstup do podnikání v oblasti textilu, začal až v prosinci roku 2009, převzetím zavedené konfekčního podniku od společnosti Autokredit s.r.o. a navázáním na dlouholeté tradice výroby pracovních oděvů a profesní konfekce.

Na podzim roku 2011, společnost OLEX-PRAHA, rozšířila svou angažovanost v textilním odvětví a převzala pražský velkoobchod s textilní metráží (tkaniny na pracovní oděvy) od společnosti NORDTEX, která redukovala svou přítomnost na evropském trhu.

V následujících několika letech naše společnost současně rozvíjela obě divize (velkoobchod a výrobu) a hodně pracovala na rozšíření sortimentu, zvýšení kvality výrobků a poskytovaných služeb.

Od roku 2018 společnost vstoupila do oblasti e-commerce a začala nabízet metráž na míru přes e-shop na svém velkoobchodním portálu.

V současné době společnost OLEX-PRAHA, zaměstnává tým spolupracovníků zaměřený na on-line prodej matráže.

Činnost společnosti je soustředěna do dvou samostatných divizí:

Divize velkoobchod textilem se sídlem v Praze a zastoupením na Slovensku.

Divize výroba textilní konfekce se sídlem ve Svobodných Heřmaniciích okr. Bruntál.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení