Naš tým

V OLEX-PRAHA se setkáte s profesionálním týmem zkušených odborníků, kteří působí v oblasti textilu mnohdy i více jak deset let.

 Díky našim znalostem a odborným kvalitám v oboru jsme schopni zajistit vysokou kvalitu služeb, konzultací a návrhů řešení Vašich požadavků.

 Cílem naší práce je spokojený klient a vzájemná dlouhodobá spolupráce.

  

 

03

Alexej Izmaylov

ředitel firmy

 

tel: +420 777 217 408

e-mail: izmaylov@olex-praha.cz

Jan Balušek

ředitel výroby

 

tel: +420 602 249 572

e-mail: balusek@olex-praha.cz

Jiří Antušek

obchodní zastoupení pro Českou republiku

tel: +420 776 811 708

e-mail: antusek@olex-praha.cz

Daniel Paušly

obchodní zastoupení pro Slovenskou republiku

tel: +421 905 904 339

e-mail: pausly@stonline.sk

Dohlížím, aby vše fungovalo tak jak má, jsem v kontaktu s výrobci se kterými pro Vás připravujeme nabídku sortimentu. V textilním oboru jsem již více jak 16 let.

Vyrábím pro Vás konfekci všeho druhu. Má odpovědnost spočívá v zajištění kvality výrobku dle Vašich požadavků. V textilním oboru jsem již více jak 16 let.

Jsem s Vámi v kažodenním kontaktu a jsem připraven Vám poradit při Vašem výběru tkanin. V textilním odvětví jsem již více jak 15 let.

Pomůžu Vám správně se rozhodnout s nákupem tkanin. Rád Vám zodpovím na všechny Vaše otázky a technické dotazy. Má praxe v textilním odvětví je již více jak 35 let.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení